Ciekawym rozwiązaniem może być lampa sufitowa z trzema źródłamiCiekawym rozwiązaniem może być lampa sufitowa z trzema źródłami światła, która gwarantuje dobre oświetlenie, a przy tym prezentuje się designersko. Może to być szkło, plastik, papier, tkanina, drewno czy metal, które w połączeniu z ciekawym designem i wysoką jakością projektu, gwarantują komfortowe użytkowanie i piękny wygląd przez lata. Wszystkie dedykowana przez nas lampy łazienkowe posiadają podwyższony stopień ochrony IP, dzięki czemu para wodna czy wilgoć w żaden sposób nie wpłyną na bezpieczne ich użytkowanie. Nowoczesne lampy sufitowe LED, mają wiele zalet. Lampy mogą jedynie oświetlać nowoczesne wnętrze nie pełniąc roli ozdobnych. Lampy Zuma Line to niezwykle popularne lampy które można znaleźć w Agata Meble, stale modyfikowana oferta opierająca się przede wszystkim na opiniach i potrzebach klienta.

Wysokość klosza: 26 cm

4800K - 6500K - barwa zimna

Lampy wiszące rustykalne

Plafony do salonu

Z tworzywa sztucznego

W kolekcjach Kwazar królują minimalistyczne, niezwykle nowoczesne lampy sufitowe do sypialni. Wyrazem tego są nowoczesne listwy, luksusowe plafony, tudzież ponadczasowe żyrandole. Szukając lamp, które powieszone w centralnym punkcie sufitu rozjaśnią całe pomieszczenie możemy sięgnąć zarówno po klasyczne żyrandole jak i zdecydować się na plafony. W naszej ofercie znajdują się więc zarówno lampy wiszące w stylu loft-industrial lub z metalowym wykończeniem, lampy wiszące z elementami drewna, charakterystycznego dla stylu rustykalnego, jak i te klasyczne w klimacie retro. Lampy wiszące dostępne w naszym asortymencie posiadają zarówno warianty z wyrazistą oprawą, jak i minimalistyczne konstrukcje. W naszej ofercie dostępne są liczne lampy, które stworzyliśmy z myślą o najbardziej wyszukanych potrzebach klientów. W naszej ofercie znajdziesz oświetlenie, które dopasowuje się do każdego z wymienionych przykładów urządzania wnętrz. W zbiorze lamp wiszących nowoczesnych z pewnością znajdziesz wymarzone oświetlenie do swojego wystroju wnętrz.

Dzięki temu, oświetlenie tego typy sprawdza się w każdym wnętrzu i z pewnością zwróci uwagę gości, zwłaszcza, jeśli okażą się uzupełnieniem całego wystroju. Niezbędne okażą się lampy łazienkowe nad lustro, które pozwolą na dokładne oświetlenie twarzy. Ze względu na to, że lampy wiszące nad stół w kuchni czy w salonie mają za zadanie wzmocnić oświetlenie w danym miejscu, zawsze powinny posiadać regulację wysokości oraz mieć prawidłowo dobraną barwę światła. Postaw na sprawdzonych producentów takich jak Aldex, Alfa czy Moderno którzy zapewniają tekstylia najwyższej jakości oraz przede wszystkim intrygujący projekt, wykonany z pasją i rzetelnością. Dzięki temu możliwe będzie sprawne wykonywanie czynności, takich jak gotowanie, posiłek, odrabianie lekcji czy spotkanie towarzyskie, w adekwatnym do sytuacji świetle.

Top