Mogą to być zarówno uporczywe szkodnikiPo wykonaniu usługi przygotowujemy i dostarczamy niezbędną dokumentację potwierdzającą przeprowadzenie dezynfekcji. Tylko odpowiednio dobrany i konsekwentnie realizowany program higieny gwarantuje bezpieczne wykonanie usługi i eliminuje ryzyko zakażenia, zarówno wobec klienta jak i fryzjera. Nie w pełni działa jednak na ich formy przetrwalnikowe, zatem nie gwarantuje pełnej jałowości, koniecznej np. w szpitalnych salach operacyjnych. Czynności dezynfekcyjne niszczą tylko formy wegetatywne i niektóre formy przetrwalnikowe. Piwnica jest narażona najbardziej nie tylko na zalanie, dostawanie się wilgoci, a co za tym idzie pleśni, ale również zalęganie się insektów i szczurów, które roznoszą niebezpieczne mikroorganizmy. Pleśń wpływa również na występowanie infekcji skórnych, takich jak grzybica stóp czy grzybica podudzia. Kret w ogrodzie, jak również wielu innych, niechcianych „gości” może przysporzyć Ci wiele problemów. Zatrudniamy doświadczone osoby, które mają również szeroką wiedzę teoretyczną na temat wykonywanej przez siebie pracy - czyszczenia instalacji wentylacji. Zajmujemy się również sprzątaniem po zalaniach i awariach instalacji wodno-kanalizacyjnych, sprzątaniem po pożarach oraz profesjonalnym sprzątaniem i czyszczeniem kanałów wentylacji oraz klimatyzacji zarówno w przemyśle jak i w samochodach.

Mogą to być zarówno uporczywe szkodniki domowe, np. prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki, mole, komary czy muchy, jak i owady atakujące drewno lub np. pchły i wszy. Owady, np. szerszenie czy mrówki, bardzo często występują też na działkach poza miastami. Afla- i ochratoksyny są czynnikami rakotwórczymi, uszkadzającymi wątrobę, mogą też wywołać wymioty i krwawienia. Odkaża też Dom na Słupią. Aby cieszyć się spokojem od pleśni, grzybów i innych drobnoustrojów zatrudnij specjalistów od dezynfekcji np. DDD POznań. Zaprojektowane zostały tak, aby zapewnić całkowity komfort podczas długiego czasu używania (także z okularami optycznymi). Stężenia stosowane podczas zamgławiania są wyższe niż w przypadku oprysku, co sprawia, że niewielka ilość preparatu wystarcza na dezynfekcję całego pomieszczenia. Podczas zamgławiania preparat zostaje rozbity na bardzo drobną kroplę, która zamiast osiadać na ściółce, glebie, krąży w pomieszczeniu i długo utrzymuje się w powietrzu. Przy zamgławianiu dzięki rozbiciu cieczy na bardzo małe krople tj. do 50 mikrometrów powstaje mgła , która unosząc się przez wiele godzin w powietrzu umożliwia długotrwały kontakt preparatu ze szkodnikiem czy patogenem. Dzięki wydłużonemu czasowi aplikacji preparatu jego kontakt z patogenem (chorobą, szkodnikiem) jest znacznie dłuższy, a przez to bardziej skuteczny.

Drobna mgła z preparatu chemicznego ulega zawirowaniu i dociera w najbardziej niedostępnie zakamarki pomieszczeń, ponieważ jest bardzo lekka unosi się nawet do 17 godzin w powietrzu, czyniąc tym samym zabieg maksymalnie skutecznym. Dla skutecznego czyszczenia pomieszczeń, które mogą mieć styczność ze szczególnie uciążliwymi zabrudzeniami, konieczna będzie specjalistyczne chemia do mycia i dezynfekcji. Dopiero przeprowadzenie dezynfekcji pozwala znaleźć odpowiedzi na te pytania. Głównym celem dezynfekcji pomieszczeń jest eliminacja chorobotwórczych bakterii, wirusów i grzybów zagrażających ludziom, zwierzętom lub przechowywanej żywności. Ozonowanie idealnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie w bezpośrednim otoczeniu człowieka wymagana jest czystość mikrobiologiczna i sterylność oraz uzyskanie środowiska wolnego od nieprzyjemnych zapachów i zagrażających zdrowiu wirusów, mikroorganizmów, zarodników, pleśni i grzybów. Firma Dezynfekcja Poznań prowadzi skuteczne ozonowanie w Krakowie i okolicach - dzięki tej nowoczesnej usłudze mogą Państwo cieszyć się higieniczną czystością swojego domu, gabinetu lekarskiego, mieszkania i innych pomieszczeń. Dzięki temu, znacznemu skróceniu ulega czas wykonywanego zabiegu. Wyświetlacz monituje wybrany program sterylizacji, czas oraz ewentualne błędy, które powstały tj. brak wody, problemy tec.. Natomiast preparaty bezalkoholowe przeznaczone do dezynfekcji mają zazwyczaj dłuższy czas działania od preparatów alkoholowych, w zamian są zupełnie nieszkodliwe dla dezynfekowanych powierzchni.

Top