Delikatne lampy wiszące o długich zwisach dostępne są w wersjachDelikatne lampy wiszące o długich zwisach dostępne są w wersjach o jednym, trzech, pięciu, a nawet ośmiu źródłach światła, dzięki czemu z łatwością dopasuje się je do rozmiaru wnętrza. Wnętrza tego rodzaju przeznaczone są dla osób, które uwielbiają minimalizm i prostotę. Firma zajmuje się projektowaniem oraz tworzeniem wszelkiego rodzaju lamp, świetnie sprawdzających się w domowych wnętrzach, jak i również przestrzeniach użytkowych. Zależy nam na tym, by do Państwa domów trafiały dobrej jakości plafony, kinkiety lampy każdego rodzaju. Wśród propozycji znajdziemy nie tylko klasyczne kinkiety, lampy wiszące oraz stojące. W osobnych kategoriach prezentujemy wysokiej jakości nowoczesne kinkiety, lampy podłogowe i lampki biurkowe. Polska jakość wykonania i projekty stylizowane na najlepszym włoskim designie - takimi cechami wyróżniają się kinkiety, plafony i lampy wiszące AZzardo.

Quick view

789 zł brutto

Lampy o nowoczesnym, niezwykle atrakcyjnym designie

Niezwykle ozdobne propozycje, których ornament zachwyci każdego

Modele zamknięte w geometrycznych kształtach koła, walca, sześcianu lub kwadratu

W skład kolekcji wchodzą lampy wiszące z jednym lub dwoma źródłami światła. Bez względu jednak na co się Państwo zdecydują, lampy Azzardo doskonale dopełnią każde wnętrze i nadadzą mu szyku. Bez względu na to czy w tym momencie potrzebne ci są lampy do kuchni, lampy do salonu albo do jeszcze innego pomieszczenia - u nas je znajdziesz! Są to oryginale wyroby producenta, które wykonane zostały z wysokiej klasy materiałów i będą stanowić perfekcyjną ozdobę wszystkich wnętrz bez względu na ich przeznaczenie. Są idealne do punktowego rozświetlania wybranych części pomieszczeń lub elementów wystroju wnętrz. Wiele elementów aranżacji jest odważnych, ale dodają jedynie odpowiedniego smaczku, który w większości przypadków robi pozytywne wrażenie.

Mając ten spot z ruchomym źródłem światła doskonale można bowiem doświetlić zarówno przestrzenie robocze, jak i podkreślić charakter niedużych elementów dekoracyjnych. Ciepłe i delikatne barwy działają kojąco i nadają całkowicie inny charakter całemu pomieszczeniu. Ich kształty są bardzo różne, bardziej okrągłe lub prostokątne, ale kolorystyka jest identyczna jak w przypadku szyn. Do tego dochodzą łączniki do szyn oświetleniowych, adaptery oraz zaślepki. Jeżeli więc cenicie sobie przebiegającą płynnie współpracę oraz szybki bezproblemowy kontakt z firmą, produkty z naszego sklepu będą dla Państwa idealne. Dla Twojej wygody, bogatą ofertę naszego sklepu podzieliliśmy na kilka kategorii. To wszystko sprawia, że przy wyborze odpowiedniego modelu do swojego domu, można kierować się zarówno estetyką lampy, jak i też jej konkretną funkcjonalnością.

Top