Jakie felgi do audi A5? Modele odlewaneJakie felgi do audi A5? Modele odlewane mogą być wykonane z niemal dowolnego materiału, czy to metalu, plastiku, a nawet szkła i gumy. Modele Die Cast wyglądają bardzo podobnie do oryginalnego produktu, którego jest miniaturową repliką. Odlewane modele samochodów Modele samochodów, ciężarówek, motocykli, pociągów lub innych produktów związanych z transportem, takich jak statki i samoloty, są w większości produkowane z metalu. Istnieją stopy różnych metali, takie jak stop zwany Zamak lub jak w Wielkiej Brytanii, Mazak, który jest stopem cynku zmieszanym z niewielkimi ilościami aluminium z miedzią i ołowiem. Wśród najpopularniejszych modeli odlewów samochodowych jest segment zabawek jada. Ten segment jest bardzo popularny, ponieważ większość modeli odlewów ciśnieniowych jest wyposażona w prawdziwe okucia, które tak jak w oryginalnych wersjach samochodów. Na przykład istnieją stare Modele samochodów, które są dostępne w serii retro, które mają niesamowite funkcje, takie jak dwukolorowe malowanie, wyjątkowo wyrafinowany system dźwiękowy z obręczami na rynku wtórnym i wiele innych bardzo wysokiej klasy funkcji, które są naprawdę niesamowite. Esencja eleganckiej zawieszki związanej z tym konkretnym samochodem jest dość widoczna w modelu samego samochodu. Mimo że dostępne są inne bardzo imponujące zabawki Jada, które są po prostu oszałamiające, nie jest możliwe indywidualne wskazanie każdej z ich specjalnymi cechami ze względu na długą felgi audi 18 cali listę, na której zaprojektowano Model Cars. Mówiąc o zabawkach Jada, istnieje mnóstwo najlepszych marek, których różne produkty są replikowane jako odlewane modele samochodów.

Steelies może również paść ofiarą rdzy, co zdecydowanie pogarsza wytrzymałość i tak, zauważamy trochę tego na stalowych kołach użytych w tym filmie. Innymi słowy, oglądanie zmiażdżonych przedmiotów w ogromnej prasie hydraulicznej jest fajne, ale pamiętaj, że wyniki mogą się różnić. To powiedziawszy, istnieją pewne czynniki w świecie stali i stopów, które są prawdziwe bez względu na wszystko. Felgi aluminiowe zwykle rozpadają się pod silnym uderzeniem, podczas gdy stal wygina się. Ten film pokazuje to w dramatyczny sposób, ale prawdziwe pytanie brzmi, który typ koła wytrzymuje największą presję przed zginaniem lub łamaniem? Aby dokładniej odtworzyć rzeczywistą sytuację, na kołach trzymano napompowane opony. Stojąc, felga aluminiowa osiągnęła szczyt około 23 ton nacisku, podczas gdy stalowe koło osiągnęło tylko około 10 ton. Jednak wątpliwe jest, czy stalowe koło zachowałoby jakąś funkcjonalność na dłużej, ponieważ odkształciło się zamiast nagle pękło. Największą niespodzianką jest test obciążenia bocznego, w którym prasa miażdży koła od środka. Katastrofalny wybuch ma miejsce, gdy rozbija się felga aluminiowa, podczas gdy stalowe koło po prostu zostaje zmiażdżone. Czy z tego klipu można wyciągnąć ostateczny wniosek? Zostawimy to tobie do decyzji.

Dodatkowo, ponieważ są zalety obu tych czynników, musisz wziąć pod uwagę, który samochód będzie pasował do twojego obszaru, w którym mieszkasz, w którym będziesz jeździć. Jeśli mieszkasz na wsi lub w terenie, musisz wybrać napęd na 4 koła. Alternatywnie, będziesz korzystać z napędu na przednie koła, jeśli mieszkasz w mieście. Jednak używane Audi A4 z napędem na cztery koła mają tę zaletę, że są ekstrawaganckie pod względem zużycia gazu i na pewno zwiększają wagę samochodu. To sprawia, że ​​cena używanego Audi A4 z napędem na 4 koła jest droższa niż model z napędem na przednie koła. Kolejną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę, jest wybór skrzyni biegów. Używane Audi A4 oferuje dwie opcjonalne skrzynie biegów, które są manualną lub automatyczną skrzynią biegów. Ręczna skrzynia biegów ma pięć lub sześć prędkości. Pamiętaj, że jeśli wybierzesz automatyczną skrzynię biegów, konieczna jest wymiana płynu przekładniowego na każde 40 000 mil. Z pewnością zwiększy to wydatkiceny pojazdu. Przy zakupie używanego Audi A4 upewnij się, że sprzedawca lub właściciel otrzymał pełną historię samochodu. Niemniej jednak będziesz musiał poprosić o znalezienie wszystkich oryginalnych faktur za wszelkie prace wykonane w samochodzie, ponieważ obowiązują zmienne okresy serwisowe. Należy to wziąć pod uwagę ze względu na pojazdy o bardzo niskim przebiegu, które nie mają zbyt wielu znaczków w książce do pokazania. Sprawdź koła każdego samochodu, który zamierzasz kupić. Standardowe koła Audi A4 to felgi aluminiowe. Chociaż, jeśli okaże się, że felgi są szczególnie duże, mogą one generować znaczne koszty, kiedy powinny zostać uszkodzone lub muszą zostać naprawione.

Top