Motoryzacja


foto

Dodany: 2020-09-06
Kategoria: Motoryzacja
Komentarze: 0

Zakupy z ameryki Restaurując np Toyotę z lat 70tych

Zakupy z ameryki Restaurując np. Toyotę z lat 70-tych nie będziesz miał tego samego. Dlaczego ludzie tak dbają i remontują amerykańskie samochody z lat np. 70-tych? Ludzie są różni i tak juz jest. W Ameryce rozpoczęło się masowe wejście w wir konsumpcjonizmu, jako odtrutki na doświadczenia wojenne. Oczywiście nie muszę Wam mówić, że to powszechne zjawisko w wielu innych firmach.

Zobacz więcej ...


foto

Dodany: 2020-04-06
Kategoria: Motoryzacja
Komentarze: 0

Jazdy doszkalające Warszawa Zaliczenie egzaminu

Jazdy doszkalające Warszawa. Zaliczenie egzaminu na prawo jazdy to w naszym kraju znaczne wyzwanie. Oprócz bogatej wiedzy teoretycznej kandydat powinien wykazywać się wieloma praktycznymi umiejętnościami. Bardzo często najpoważniejszym problemem jest jazda na mieście. Poruszanie się w ruchu ulicznym może być dla niedoświadczonego kierowcy wyjątkowo wymagające. W związku z tym.

Zobacz więcej ...


foto

Dodany: 2020-03-26
Kategoria: Motoryzacja
Komentarze: 0

Jakie felgi do audi A5? Modele odlewane

Jakie felgi do audi A5? Modele odlewane mogą być wykonane z niemal dowolnego materiału, czy to metalu, plastiku, a nawet szkła i gumy. Modele Die Cast wyglądają bardzo podobnie do oryginalnego produktu, którego jest miniaturową repliką. Odlewane modele samochodów Modele samochodów, ciężarówek, motocykli, pociągów lub innych produktów związanych z transportem, takich.

Zobacz więcej ...


Top